• customers

  Добредојдовте на најдобрите дома!

 • customers

  Cosmoprof Las Vegas

 • customers

  Нашите предности

 • customers

 • customers

 • customers

  Производот CLASSFICATION

  Ве молиме изберете правилна класификација, или контактирајте услуги на клиентите за да го добиете информации што ви треба.
 • Цевка стаклено шише

 • парфем шише

 • Стакло лосион шише и тегла

 • Акрилик шише и тегла

 • Безвоздушниот шише и тегла

 • Суштински шише масло

 • Пластично шише и тегла

 • Алуминиум шише и тегла

 • други, пак,

ЗА САД

ПОВЕЌЕ
 • 01

  претпријатие култура

  Нашата компанија е голем модерен претпријатие, интегрирање на научно истражување, развој, производство, продажба и по sales.Since тоа е основање, ние сме биле носат сите видови на производи до секој агол на светот, и се широко praised.Our претпријатието култура управување во четири фази: истражување на претпријатието култура, претпријатие за изградба духовна култура, претпријатие однесувањето изградба култура и претпријатие сликата изградба култура.
 • 02

  главни производи

  БЕСТ ПАКУВАЊЕ е сеопфатна компанија која ги интегрира производството, набавка и сервис како интегрална целина. Ние специјализирана за производство на парфеми и нега на кожата пакети вклучувајќи ги и парфем шишиња, стаклени шишиња и тегли, пластични шишиња и тегли, безвоздушниот шишиња и тегли, акрилик шишиња и тегли, а исто така и да предизвика распрскувачи, лосион пумпи, парфем распрскувачи.
 • 03

  Архитектура тим

  Нашата компанија е поделена во четири одделенија: R & D, продажба, со една фабрика и по sales.We имаат нови идеи на R & D, стручните совети на продажбата, напредни производствени линии на нашата фабрика и услугата ентузијазмот на по продажбата staff.We ќе продолжи да се обезбеди висок квалитет на производите, но исто така посветена на оформувањето на имиџот на компанијата, особено во обука на персоналот, да ги направи повеќето ентузијасти и пријателски за лекување на секој клиент.
 • 04

  нашите предности

  ◆ Години на искуство

  ◆ напредни дизајн

  ◆ различни избор на материјали

  ◆ Сите видови на производи

  ◆ производ шоу соба

  ◆ На Time 24 * 7

  ◆ Различни јазик

  ◆ Повеќе проверка

НАШАТА фабрика

различни Изложба

Научи повеќе
 • * CAPTCHA: Ве молиме изберете клучни