за нас

开始 了解 најдобрите

 

за:

БЕСТ ПАКУВАЊЕ е сеопфатна компанија која ги интегрира производството, набавка и сервис како интегрална целина. Ние специјализирана за производство на парфеми и нега на кожата пакети вклучувајќи ги и парфем шишиња, стаклени шишиња и тегли, пластични шишиња и тегли, безвоздушниот шишиња и тегли, акрилик шишиња и тегли, а исто така и да предизвика распрскувачи, лосион пумпи, парфем распрскувачи.

Нашата фабрика се наоѓа во најдинамичните град во регионот Азија-Пацифик, Шангај. Сите наши производи од дизајн, отворен калап, мостра, производство, матирано, висока температура, една боја и двобоен печатење, позлата (сребрена) печат, сликарството, монтажа за да се постигне испорака на еден-стоп услуга. Нашите производи на изборниот материјал, од суровини, состојки, топење систем, формирање, annealing, обработка, тестирање, пакување и други производни процеси се заврши под систем за квалитет и ISO90002.

Во најдобар случај ПАКУВАЊЕ, ние не само што имаат најголем избор било каде од стакло и пластика пакување, но, исто така, постојано се збогатуваат нашите различни производи. Со комбинирање на услуги експерт на клиентите со брз одговор, ние си имаме свој интернационална трговска компанија во Шангај премногу. Имаме многу искуство во контрола на квалитетот, меѓународен маркетинг, извоз, логистика, па ние може да се вашите очи и уши во Кина за да бидете сигурни дека ви дадат право на производи по најдобра цена, со најкус доведе време.

 

Нашата работа е да:

● Обезбедување Иновативен пакување решение

● ги исполнуваат или надминуваат потребите и очекувањата на нашите клиенти

● обезбеди врвен квалитет во клиент дизајниран за пакување

● за време на испорака

● Ние очекуваме да взаемно развој и соработка со клиентите во целиот свет

 

 


  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион