зелени ПЕТ пластично шише со црна пластика флип врвот капа 220ml

зелени ПЕТ пластично шише со црна пластика флип врвот капа 220ml
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете срце

производот детали 海报

detail222 производ

1.Capacity:  220ml 
2. Материјал:  ПЕТ пластика 
3.Usage:  шампон косата 
4.Color:  зелена 
5.Printing:  свила логото на печатење 
6.Packaging:  картонска кутија
7.Delivery време: 35-45 дена откако добивме депозит
8.Our услуги: 24 часа онлајн сервис и бесплатни примероци и бесплатно дизајн
9.Management систем: ISO9000: 2000 сертификат или друг стандард за сертификација

БЕСТ-70681 БЕСТ-70681A БЕСТ-70681B БЕСТ-70681C БЕСТ-70681D БЕСТ-70681G

advantages222предности 内容 -2

превозот и packaging222превозот и пакување 内容 -2

За повеќе информации, Ве молиме кликнете тука зада се поврзеш со нас.

изложбатаизложба 内容 -2

FAQ222

ЧПП 内容 -2
За повеќе прашања, Ве молиме кликнете тука за  да се поврзеш со нас.

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи


    • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво