• customers

  Mirë se vini në shtëpi më të mirë!

 • customers

  Cosmoprof Las Vegas

 • customers

  Përparësitë tona

 • customers

 • customers

 • customers

  PRODUCT CLASSFICATION

  Ju lutemi zgjidhni klasifikimin e saktë, ose të kontaktoni shërbimin e konsumatorëve për të marrë informacionin që ju dëshironi.
 • shishe qelqi Tube

 • Parfum shishe

 • shishe locion qelqi dhe jar

 • shishe akrilik dhe jar

 • shishe paajër dhe jar

 • shishe thelbësor vaj

 • shishe plastike dhe jar

 • shishe alumini dhe jar

 • Të tjerët

RRETH SHBA

MË SHUMË
 • 01

  Enterprise Kultura

  Kompania jonë është një ndërmarrje të madhe moderne, integrimin e kërkimit shkencor, zhvillimin, prodhimin, shitjen dhe pas-sales.Since ajo e themelimit, ne kemi qenë të sjellë të gjitha llojet e produkteve në çdo cep të botës, dhe kanë qenë gjerësisht praised.Our Enterprise Kultura Menaxhimi në katër faza: Anketa e kulturën e ndërmarrjes, ndërmarrje ndërtimi kultura shpirtërore, ndërmarrje të sjelljes ndërtimi kultura dhe imazhi ndërmarrje ndërtimi kulturës.
 • 02

  Produktet kryesore

  PAKETIMI BEST është një kompani e cila integron të prodhimit, ndihmuese dhe shërbim si një tërësi integrale. Ne e specializuar në prodhimin parfum dhe kujdesit të lëkurës paketa përfshirë shishe parfum, shishe qelqi dhe kavanoza, shishe plastike dhe kavanoza, shishe paajër dhe kavanoza, shishe akrilik dhe kavanoza, dhe gjithashtu të shkaktojë Spërkatësit, pompa locion, sprayers parfum.
 • 03

  Arkitekturë ekipi

  Kompania jonë është e ndarë në katër departamente: R & D, shitjes, fabrika dhe pas-sales.We kanë ide romanin e R & D, me këshilla profesionale e shitjes, linjat e prodhimit të avancuar e fabrikës tonë dhe të shërbimit entuziazmit të pas-shitjes staff.We do të vazhdojë për të siguruar produkte të cilësisë së lartë, por gjithashtu e angazhuar për formësimin e imazhit të kompanisë, sidomos në trajnimin e stafit, i bëjnë ato më entuziast dhe miqësor për të trajtuar çdo klient.
 • 04

  Avantazhet tona

  ◆ Vite përvoje

  ◆ dizajn të avancuar

  ◆ përzgjedhje të ndryshme të materialeve

  ◆ gjitha llojet e produkteve

  ◆ Product AMBJETET

  ◆ në kohë 24 * 7

  ◆ gjuha Ndryshme

  ◆ Multiple authentication

jONË fabrikë

Ekspozita të ndryshme

Mëso më shumë
 • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Kupën