Rreth nesh

开始 了解 më të mirë

 

rreth:

PAKETIMI BEST është një kompani e cila integron të prodhimit, ndihmuese dhe shërbim si një tërësi integrale. Ne e specializuar në prodhimin parfum dhe kujdesit të lëkurës paketa përfshirë shishe parfum, shishe qelqi dhe kavanoza, shishe plastike dhe kavanoza, shishe paajër dhe kavanoza, shishe akrilik dhe kavanoza, dhe gjithashtu të shkaktojë Spërkatësit, pompa locion, sprayers parfum.

Fabrika jonë ndodhet në qytetin më dinamik në rajonin e Azi-Paqësorit, Shanghai. Të gjitha prodhimet tona nga dizajni, myk hapur, mostër, prodhimit, i mbuluar me brymë, temperaturë të lartë të vetme-ngjyra dhe shtypjen shumëngjyrësh, praruar (argjendi) vulosje, pikturë, grumbulluar për të arritur ofrimin e shërbimeve me një ndalesë. Produktet tona i materialeve zgjedhore, nga materialet e papërpunuara, përbërësit, sistemin e shkrirjes, duke formuar, Pjekja, përpunimin, testimin, paketimin dhe proceset e tjera të prodhimit janë kryer sipas sistemit të cilësisë ISO90002.

Në PAKETIMI BEST, ne jo vetëm kemi zgjedhja më e madhe diku prej qelqi dhe paketimit plastike, por edhe jemi vazhdimisht pasurimin shumëllojshmëri tonë të produktit. Duke i kombinuar shërbimin e konsumatorëve ekspertizave me përgjigje të shpejtë, ne kemi vet kompanisë sonë tregtare ndërkombëtare në Shanghai too. Ne kemi shumë përvojë në kontrollin e cilësisë, marketingut ndërkombëtar, eksportit, logjistikë, kështu që ne mund të jetë sytë dhe veshët në Kinë për të siguruar të furnizojë produkte të drejtë në çmimin më të mirë, me kohën më të shkurtër të çojë.

 

Puna jonë është që të:

● Sigurimi përtërij Packaging Solution

● të përmbushur apo tejkalojnë nevojat dhe pritjet e klientëve tanë

● Sigurimi i cilësisë së lartë në paketim të konsumatorëve-projektuar

● Në kohë të shpërndarjes

● Ne po presim për zhvillimin reciprok dhe bashkëpunimit me klientët në të gjithë botën

 

 


  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Key