green shishe plastike PET me plastike të zezë rrokullisje të lartë kapak 220ml

green shishe plastike PET me plastike të zezë rrokullisje të lartë kapak 220ml
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni House

detaje të produktit 海报

detail222 produkt

1.Capacity:  220ml 
2.Material:  plastike PET 
3.Usage:  shampo flokët 
4.Ngjyra:  e gjelbër 
5.Printing:  mëndafshi shtypjen logo 
6.Packaging:  kuti kartoni
7.Delivery Ora: 35-45 ditë pas kemi marrë depozitën
shërbimit 8.Our: 24 orë online shërbimit dhe mostrat e lirë & Design lirë
Sistemi 9.Management: ISO9000: 2000 certifikimit apo certifikimit të tjera standarde

BEST-70681 BEST-70681A BEST-70681B BEST-70681C BEST-70681D BEST-70681G

advantages222përparësi të 内容 -2

anijeve dhe packaging222anijeve dhe paketimin 内容 -2

Për më shumë informacion, ju lutemi klikoni këtupër të na kontaktoni.

ekspozitëekspozitë 内容 -2

FAQ222

FAQ 内容 -2
Për më shumë pyetje, ju lutem klikoni këtu  për të na kontaktoni.

  • Previous:
  • Next:

  • Related Products


    • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Car